Złota księga
Do Złotej Księgi Szkoły zostają wpisani uczniowie, którzy w danym roku szkolnym otrzymali w klasyfikacji rocznej wzorowe zachowanie i co najmniej bardzo dobre oceny ze wszystkich zajęć dydaktycznych.
- Rok szkolny 2020/2021
Klasa 4a | Klasa 4b | Klasa 4c | Klasa 4d |
Jabłoński Krzysztof Ogórek Michał Skóra Alicja |
Bystrzycka Kornelia Fuchs Lena Jakubiak Szymon Masłowska Hanna Petlic Aleksander Walczowska Kamila Wlezień Wiktoria |
Jędrus Iga Krzyworączka Antonina Piwowarczyk Adrian Szwajdych Igor |
Kurczap Bianka Niezgoda Łucja Walawska Kamila |
Klasa 5a | Klasa 5b | Klasa 6a | Klasa 6b |
Kubik Michał |
Litwin Maksymilian |
Majgier Brunon Młynarczuk Michał Ostrowska Lidia Smagowicz - Tokarz Julia |
Scanlan Lena |
Klasa 7a | Klasa 7b | Klasa 7c | Klasa 7d |
Bujak Mateusz Lachor Ziemowit Stępień Paulina |
- |
- |
- |
- Rok szkolny 2019/2020
Klasa 6a | Klasa 6b | Klasa 6c | Klasa 6d |
Bujak Mateusz Kmiecik Patrycja Kubik Natalia Lachor Ziemowit Nowakowski Olaf Stępień Paulina |
Wójcicki Piotr Wrona Adrianna Zienkiewicz Amelia |
Stańczyk Antonina |
Foremniak Maciej Makuch Sebastian Mazur Kacper Pelo Aleksandra Tokarz Jan |
Klasa 5a | Klasa 5b | Klasa 4a | Klasa 4b |
Majgier Brunon Młynarczuk Michał Ostrowska Lidia Rosiek Hanna Smagowicz-TokarzJulia |
Pawelec Aleksandra Scanlan Lena Stępień Natalia Tchórz Marta Warczak Patrycja
|
Dudek Szymon Dudziak Natalia Kubik Michał Wolak Emilia |
Ślazyk Natalia |
- Rok szkolny 2018/2019
Klasa 8a SP | Klasa 8b SP |
Clifton Erik Wolanin Daria |
Cholewińska Lena |
Klasa 5a SP | Klasa 5b SP | Klasa 5c SP | Klasa 5d SP |
Bujak Mateusz Kmiecik Patrycja Kubik Natalia Nowakowski Olaf Stępień Paulina Wrona Aleksandra |
Rosiek Zofia Szebesta Julia Wójcicki Piotr Zienkiewicz Amelia |
Dębowska Zofia Mazur Wiktoria Psica Dominika |
Foremniak Maciej Makuch Sebastian Mazur Kacper Tokarz Jan |
Klasa 4a SP | Klasa 4b SP |
Ostrowska Lidia |
Kielar Olga Niewiadomy Filip Pawelec Aleksandra Scanlan Lena Stańczyk Zofia Tchórz Marta Warczak Patrycja |
OSTATNI ROCZNIK GIMNAZJUM
Klasa III Gimnazjum | |
Klasa 3a Franczyk Magdalena Modzelewski Paweł Ryz Michał |
Klasa 3c Łuczyńska Klaudia Szydłowska Angelika Ślizowska Paula |
- Rok szkolny 2017/2018
Klasa 4a SP |
Klasa 4b SP |
Klasa 4c SP |
Klasa 4d SP |
Klasa 7a SP |
Kmiecik Patrycja Kubik Natalia Nowakowski Olaf Żmudka Maja |
Młynarczuk Monika Rosiek Zofia Szebesta Julia Zienkiewicz Amelia |
Bednarz Szymon Dębowska Zofia Kołodziej Gabriela Mazur Wiktoria Pers Magdalena Psica Dominika |
Foremniak Maciej Makuch Sebastian Mazur Kacper Tokarz Jan |
Wolanin Daria |
Klasa II Gimnazjum |
Klasa III Gimnazjum |
Klasa 2a Franczyk Magdalena Modzelewski Paweł Ryz Michał Klasa 2c Szydłowska Angelika Ślizowska Paula |
Klasa 3a Groń Dominika Liszkowska Natalia Makuszewska Katarzyna Rurkowska Anna Styś Wiktoria Klasa 3b Barber Jakub Lech Aleksandra |
- Rok szkolny 2016/2017
Klasa I | Klasa II | Klasa III |
Klasa 1a |
Klasa 2b |
Klasa 3d |
- Rok szkolny 2015/2016
Klasa I | Klasa II | Klasa III |
Klasa 1a Klasa 1b |
Klasa 2a |
Klasa 3a Klasa 3e |
- Rok szkolny 2014/2015
Klasa I | Klasa II | Klasa III |
Klasa 1a |
Klasa 2a |
Klasa 3a Klasa 3b Klasa 3c Klasa 3e |
- Rok szkolny 2013/2014
Klasa I | Klasa II | Klasa III |
klasa 1a |
klasa 2a klasa 2b klasa 2e |
klasa 3a |
- Rok szkolny 2012/2013
Klasa I | Klasa II | Klasa III |
klasa 1a klasa 1c klasa 1e |
klasa 2a |
klasa 3a klasa 3c klasa 3e klasa 3f |
- Rok szkolny 2011/2012
Klasa I | Klasa II | Klasa III |
klasa 1a klasa 1d |
klasa 2a klasa 2b klasa 2c klasa 2e |
klasa 3a klasa 3b klasa 3d klasa 3e |
- Rok szkolny 2010/2011
Klasa I | Klasa II | Klasa III |
klasa 1a klasa 1c |
klasa 2a klasa 2d |
klasa 3a klasa 3b klasa 3c klasa 3d klasa 3e |
- Rok szkolny 2009/2010
Klasa I | Klasa II | Klasa III |
klasa 1a klasa 1d klasa 1e |
klasa 2a klasa 2d |
klasa 3a klasa 3b klasa 3d |
- Rok szkolny 2008/2009
Klasa I | Klasa II | Klasa III |
klasa 1a klasa 1b klasa 1c Joanna Kik |
klasa 2a klasa 2b |
klasa 3c klasa 3d klasa 3e |
- Rok szkolny 2007/2008
Klasa I | Klasa II | Klasa III |
klasa 1a |
klasa 2d
|
klasa 3a klasa 3c klasa 3d |
- Rok szkolny 2006/2007
Klasa I | Klasa II | Klasa III |
klasa 1c |
klasa 2a klasa 2c klasa 2d |
klasa 3a klasa 3b klasa 3c klasa 3d klasa 3f klasa 3h klasa 3i |
- Rok szkolny 2005/2006
Klasa I | Klasa II | Klasa III |
klasa 1a klasa 1b klasa 1c klasa 1d |
klasa 2a klasa 2b klasa 2c klasa 2d klasa 2e klasa 2h klasa 2i |
klasa 3a klasa 3b klasa 3c klasa 3d klasa 3f klasa 3g klasa 3h klasa 3i |