Zapraszamy do wirtualnej świetlicy

W miniony czwartek uczestnicy zajęć plastycznych mieli szansę zaprojektować własne kwiaty i motyle. Dzieci dowiedziały się jak w prosty i efektowny sposób wykonać piękne kwiaty z kolorowego papieru. I jak wyczarować kolorowe motyle z ręcznika papierowego. Mimo skrupulatnie zaplanowanych zajęć nie obyło się bez pewnych komplikacji i problemów technicznych. W wyniku czego nie udało nam się połączyć ze wszystkimi dziećmi. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy rodzicom i nauczycielom za szybką reakcję w obliczu problemów technicznych, okazane wsparcie, a także pomoc przy organizacji zajęć.

PS.: Jeżeli macie ochotę nadrobić zajęcia to zapraszamy Was na dysk świetlicowy, tam znajdziecie wszystkie instrukcje ;)

Do zobaczenia już w najbliższy czwartek !

p. Ania p. Klaudia