Starsi czytają młodszym

We wtorek 5 marca, uczniowie z  klasy 4b wzięli udział w akcji "Starsi czytają młodszym" i odwiedzili koleżanki i kolegów z klasy 1e. Wszyscy z wielkim przejęciem słuchali fragmentów historii Karolci, głównej bohaterki książki Marii Kruger. Uczniowie klasy 4b chcą w ten sposób rozwijać zainteresowanie wśród młodszych koleżanek i kolegów do książek i opowiadań, a sami zyskać nowych przyjaciół i miłośników pisanego słowa. Po skończonej lekturze uczniowie klasy czwartej i pierwszej wspólnymi siłami odpowiadali na pytania, dotyczące historii Karolci. Na koniec spotkania zostały zrobione wspólne zdjęcia, a uczniowie klasy 4 otrzymali słodkie niespodzianki ;-)
Spotkanie, które odbyło się w dniu dzisiejszym, było pierwszym z całego cyklu spotkań "Starsi czytają młodszym". Uczniowie klasy 4b i 1e już nie mogą doczekać się kolejnego wspólnego poznawania losów Karolci i jej bliskich.

ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE