REKRUTACJA TRWA

 

Przypominamy o trwającej rekrutacji do klas I, IV i VII. W trakcie ostatnich tygodni odwiedziliśmy wiele szkół i przedszkoli, odbyliśmy wiele interesujących rozmów i przekonaliśmy do nas wielu z Was.  Już teraz możemy powiedzieć, że nasza szkoła cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem w okolicy. Chcąc zapewnić komfort nauki na jedną zmianę planujemy zrównoważoną liczbę oddziałów klasowych.

Ilość deklaracji, która wpłynęła od Państwa na dzień dzisiejszy umożliwia nam już teraz uwzględnienie w arkuszu organizacyjnym na rok szkolny 2019/2020:

KLASY I cztery oddziały klasowe.

ilość chętnych jest większa od ilości miejsc jakie mamy do zaoferowania jednak nie będziemy otwierać kolejnego (piątego) oddziału klasy pierwszej.

KLASA IV jeden oddział klasowy. 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie zapisami do klasy czwartej coraz śmielej myślimy o otwarciu drugiego oddziału klasowego. Jednak, aby to było możliwe należy złożyć przez osoby zainteresowane deklaracji do dnia 29 marca. Tylko wtedy możemy liczyć na to, że organ prowadzący udzieli nam zgody na otwarcie kolejnego oddziału klasowego. Przypominamy o tym fakcie również dlatego, że w zeszłym roku wielu rodziców wyrażało chęć zapisu swojego dziecka zdecydowanie za późno (w miesiącu sierpniu) co wiązałoby się z potrzebą otwarcia kolejnej klasy - niestety nie było już to możliwe. Więc jeśli bierzesz pod uwagę naszą szkołę, chcesz uniknąć rozczarowania związanego z planem lekcji Twojego dziecka, który wykracza poza jedną zmianę - dokonaj niezbędnych formalności teraz !!! :-) Czekamy 

KLASA VII                              

  • Rekrutacja do klasy VII trwa nadal. Na chwilę obecną waży się, czy oddział klasy VII powstanie. Zapraszamy szczególnie uczniów klas VI ze szkół przepełnionych, gdzie nauka odbywa się na dwie zmiany.
  • rokrocznie uczniowie naszej szkoły dostają się do wymarzonych szkół i osiągają sukcesy w konkursach kuratoryjnych. Nasza profesjonalna i wykwalifikowana kadra nauczycieli jest tego gwarantem kliknij tutaj
  • jednozmianowość umożliwia nam optymalne dostosowanie zajęć pozalekcyjnych, które odbywają się każdego dnia, 
  • każdego roku uczniowie najstarszych klas naszej szkoły wyjeżdżają na liczne wycieczki zagraniczne. Co roku prowadzimy wymianę ze szkołą w  Belgii oraz organizujemy wiele wycieczek po krajach Europy i nie tylko (w tym roku odwiedzimy Węgry, Słowacje i Austrię). 

Zostań jednym z nas :-) 

 

Realizacja projektu: edukator.krakow.pl

Projekt i realizacja:

powered by: vertooCMS

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności
ROZUMIEM