Mundurki szkolne

Rada Rodziców organizuje i realizuje zamówienia na mundurki, bluzy szkolne oraz krawaty.

Koszt mundurka (t-shirt) to 16zł,

koszt bluzy to 52zł,

koszt krawatu to 20 zł.

Przypominamy, że bluza stanowi dodatkowy - nieobowiązkowy - element mundurka szkolnego. Zamówienia można składać do 20 września 2019 r. bezpośrednio u Rady Rodziców Skarbników klasowych lub Wychowawców po tym terminie zamówienia będą realizowane tylko w szczególnych przypadkach.

- w przypadku zamówienia u RR należy wpłacić odpowiednią kwotę na konto RR w tytule przelewu wpisując specyfikę zamówienia: Imię i Nazwisko ucznia, klasa, zamawiany produkt, ilość, rozmiar (np. Jaś Kowalski , kl. 3b, t-shirt 2 szt., r. 152, bluza 1 szt., r. 152, krawat 1 szt.).

- w przypadku zamówienia u Skarbników klasowych / Wychowawców, osoby przyjmujące zamówienie, najpóźniej do dnia 20 września 2019 r. zobowiązanie są do przekazania dokładnej listy z zamówieniem (imię i Nazwisko ucznia, klasa, zamawiany produkt, ilość, rozmiar) do sekretariatu szkoły lub na e-mail:  rr149krakow@gmail.com oraz odpowiednią kwotą na konto RR (w tytule przelewu proszę wpisać klasę) lub do sekretariatu szkoły.

Numer konta Rady Rodziców SP 149 26 8619 0006 0041 0435 2158 0001

W przypadku pytań proszę o kontakt z RR poprzez Librus lub mail:  rr149krakow@gmail.com

ROZMIARY MUNDURKÓW I BLUZ

Synergia