Mundurki

 

Rada Rodziców organizuje i realizuje zamówienia na mundurki, bluzy szkolne oraz krawaty.

Koszt mundurka (t-shirt) to 16 zł, 

koszt bluzy to 52 zł, 

koszt krawatu to 20 zł

Przypominamy, że bluza stanowi dodatkowy - nieobowiązkowy - element mundurka szkolnego. Zamówienia należy składać do 21 stycznia 2020 r. bezpośrednio u Skarbników klasowych lub Wychowawców po tym terminie zamówienia będą realizowane tylko w szczególnych przypadkach. 

Skarbnicy klasowi / Wychowawcy, osoby przyjmujące zamówienie, najpóźniej do dnia 24 stycznia 2020 r. zobowiązani są do przekazania dokładnej listy z zamówieniem (imię i nazwisko ucznia, klasa, zamawiany produkt, ilość, rozmiar) do sekretariatu szkoły lub na e-mail:  rr149krakow@gmail.com oraz odpowiednią kwotą przelać na konto RR (w tytule przelewu proszę wpisać klasę) lub pozostawić w sekretariacie szkoły. 

Po zrealizowaniu zamówienia przez producenta, mundurki zostaną przekazane Wychowawcom klas, którzy to rozdadzą je w swoich klasach według listy zamówienia. Przewidywany termin realizacji tego zamówienia to drugi tydzień po feriach zimowych.

UWAGA !!! Jest to ostatnie zamówienie w tym roku szkolnym. Ze względu na ogromne zamieszanie Rada Rodziców nie przyjmuje wpłat indywidualnych! Zamówienie możliwe jest tylko zbiorowo poprzez Skarbnika klasy lub Wychowawcę.

Numer konta Rady Rodziców SP 149 26 8619 0006 0041 0435 2158 0001 

W przypadku pytań proszę o kontakt ze Skarbnikiem RR panią Anną Kmiecik poprzez Librus lub mail: rr149krakow@gmail.com

 ROZMIARY MUNDURKÓW I BLUZ

 

Synergia

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności
ROZUMIEM