Mokra zielona szkoła w Małem Cichem

W dniach 22-24 maja 2019 klasy 5A i 5D poda opieką Pani Doroty Pitali, Anny Synoradzkiej oraz Anny Rojowskiej przebywały na zielonej szkole w Małem Cichem. Uczniowie wraz z wychowawcami mieszkali w ośrodku Pasternik usytuowanym na skraju lasu, tuż nad potokiem Filipczańskim. Każdego dnia nasi uczniowie brali udział w zajęciach 'Górska integracja' podczas których integrowali się jako klasa, poznawali okoliczne tereny, uczyli się posługiwania mapą i kompasem w terenie, próbowali swoich sił w różnorodnych dyscyplinach i wykonywali wspólne projekty plastyczne 'Wyraź siebie', oraz cieszyli się z bycia razem. Pomimo nieustających deszczów uczniów nie opuszczał humor, zawsze można było liczyć na ich pomysłowość, chętnie podejmowali nowe wyzwania przygotowane przez animatorów grupy 'Poszukiwacze Przygód'.