Kolejna specjalna oferta ubezpieczenia

W naszej szkole masz wybór najlepszego ubezpieczenia dla Twojego dziecka...
Obok już przedstawionej oferty Rada Rodziców zachęca do zapoznania się z ofertą ubezpieczenia, która jest dostępna na stronie www.bezpieczny.pl  ze specjalnym rabatem 10 %. Tu istnieje możliwość wyboru jednego z 6 wariantów w zależności od indywidualnych oczekiwań rodzica. Na jednej polisie można ubezpieczyć swoje dzieci zarówno w wieku szkolnym jak i uczęszczające do przedszkola czy żłobka, a nawet na studia.

WAŻNE: ubezpieczenie obejmuje ochrona wszystkie zajęcia sportowe zarówno w szkole jak i w klubach sportowych do których uczęszcza dziecko

Decydując się na zakup polisy należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

1 Po przejściu na stronę www.bezpieczny.pl wybieramy opcje "ubezpieczenia NNW dla dzieci

2. następnie kliknąć  ikonę " ubezpieczenie NNW szkolne"

3 Wybrać odpowiedni  wariant ubezpieczenia

4. kliknąć kup online z 10% rabatem

5. uzupełnić oświadczenia i zgody, wypełnić dane oraz wpisać poniższy kod rabatowy: 26571

dokładna instrukcja video znajduje się pod poniższym linkiem