Złota księga

Do Złotej Księgi Szkoły zostają wpisani uczniowie, którzy w danym roku szkolnym otrzymali w klasyfikacji rocznej wzorowe zachowanie i co najmniej bardzo dobre oceny ze wszystkich zajęć dydaktycznych.


  • Rok szkolny 2016/2017
Klasa I   Klasa II  Klasa III
 

Klasa 1a
Paweł Modzelewski
Michał Ryz

 
Klasa 2a
Dominika Groń
Natalia Liszkowska
Katarzyna Makuszewska
Anna Rurkowska
Wiktoria Styś

Klasa 2b
Jakub Barber
Aleksandra Lech

 
Klasa 3a 
Jakub Cudak
Kacper Mazurczyk

Klasa 3d
Alicja Sroka 

  • Rok szkolny 2015/2016
Klasa I   Klasa II  Klasa III

Klasa 1a 
Dominika Groń
Natalia Liszkowska
Anna Rurkowska
Wiktoria Styś

Klasa 1b
Jakub Barber
Aleksandra Lech

Klasa 2a
Jakub Cudak
Sara Kotlarz
Kacper Mazurczyk

Klasa 3a
Paulina Brzoskwinia
Tomasz Czerski
Piotr Guzik
Weronika Miłek
Szymon Pawelec
Kornel Spólnik

Klasa 3e
Paulina Calik

  • Rok szkolny 2014/2015
Klasa I   Klasa II  Klasa III

Klasa 1a
Jakub Cudak

Klasa 2a
Tomasz Czerski
Weronika Miłek

Klasa 3a
Aleksandra Byliniak
Damian Gęgotek
Magdalena Kudła
Justyna Mastek
Magdalena Pyzik

Klasa 3b
Bartosz Biesiadecki

Klasa 3c
Karolina Dubiel
Klaudia Stańczyk

Klasa 3e
Oliwia Krzemie

  • Rok szkolny 2013/2014
Klasa I   Klasa II  Klasa III

klasa 1a
Tomasz Czerski
Szymon Pawelec

klasa 2a
Aleksandra Byliniak
Damian Gęgotek
Justyna Mastek
Sebastian Pietrzyk
Magdalena Pyzik

klasa 2b
Bartosz Biesiadecki

klasa 2c
Karolina Dubiel

klasa 2e
Aleksandra Abram
Klaudia Federowicz
Oliwia Krzemień

klasa 3a
Zofia Kierpiec
Krzysztof Kijanowski
Diana Kuzara
Jakub Łodziński
Natalia Miernik
Angelika Poniedziałek

  • Rok szkolny 2012/2013
Klasa I   Klasa II  Klasa III

klasa 1a
Aleksandra Byliniak
Tomasz Cudak
Damian Gęgotek
Justyna Mastek
Magdalena Pyzik

klasa 1c
Karolina Dubiel

klasa 1e
Aleksandra Abram 

klasa 2a
Tomasz Łochmańczyk
Jakub Łodziński
Natalia Miernik
Angelika Poniedziałek

klasa 3a
Magdalena Cudak
Rafał Guzik
Klaudia Krzyżanowska
Weronika Zatorska

klasa 3c
Małgorzata Maziarz
Jerzy Seweryn

klasa 3e
Mateusz Janecki

klasa 3f
Maja Szatan 

  • Rok szkolny 2011/2012 
Klasa I   Klasa II  Klasa III

klasa 1a
Jakub Łodziński
Zofia Kierpiec

klasa 1d
Agata Chacia
Michalina Krawczyk

klasa 2a
Magdalena Cudak
Klaudia Krzyżanowska

klasa 2b
Iga Ćwik

klasa 2c
Jerzy Seweryn

klasa 2e
Mateusz Janecki

klasa 3a
Justyna Szafraniec

klasa 3b
Katarzyna Pitek

klasa 3d  
Magda Romanowicz
Iwona Stojek

klasa 3e
Angelika Karpierz
Anna Siewierska

  • Rok szkolny 2010/2011
Klasa I   Klasa II  Klasa III

klasa 1a 
Magdalena Cudak
Rafał Guzik
Alicja Strycharz

klasa 1c
Jerzy Seweryn

klasa 2a  
Justyna Szafraniec

klasa 2d  
Magda Romanowicz

klasa 3a  
Dominika Bednarczyk
Natalia Frankowska
Ewelina Karpała
Julia Kolasa
Agnieszka Zięcik

klasa 3b    
Michał Czaja
Paweł Gieroń
Maria Kluziak
Maria Paleczny
Katarzyna Pszyk
Oskar Zięba

klasa 3c  
Justyna Czopek
Oskar Nowak
Aleksandra Pakuła

klasa 3d
Justyna Grzybowska

klasa 3e
Joanna Kik

  • Rok szkolny 2009/2010
Klasa I   Klasa II  Klasa III

klasa 1a 
Justyna Szafraniec

klasa 1d 
Maja Kurdybowicz
Iwona Stojek
Magda Romanowicz

klasa 1e 
Angelika Karpierz
Weronika Krawiec

klasa 2a  
Dominika Bednarczyk
Agnieszka Zięcik

klasa 2d  
Justyna Grzybowska

klasa 3a  
Katarzyna Czort
Dawid Gawlina
Joanna Mastek
Joanna Michalak
Katarzyna Starzyńska

klasa 3b    
Justyna Grzybowska
Katarzyna Majewska

klasa 3d    
Mikołaj Klaman

  • Rok szkolny 2008/2009
Klasa I Klasa II Klasa III

klasa 1a 
Dominika Bednarczyk
Anna Dziedzic

klasa 1b 
Aleksandra Tokarz

klasa 1c 
Oskar Nowak

klasa 1e  
Joanna Kik

klasa 2a  
Joanna Mastek
Joanna Michalak
Katarzyna Starzyńska

klasa 2b  
Justyna Gadzina

klasa 3c  
Magdalena Bugajska
Maciej Chromy
Krzysztof Kopeć
Filip Korpacki

klasa 3d    
Aleksandra Knapik

klasa 3e    
Julia Kofin
Natalia Piszczek

  • Rok szkolny 2007/2008
Klasa I   Klasa II  Klasa III

klasa 1a 
Joanna Mastek
Joanna Michalak
Katarzyna Starzyńska

klasa 2d  
Aleksandra Knapik

 

klasa 3a  
Anna Grzesik

klasa 3c  
Agnieszka Dzięgiel

klasa 3d  
Elżbieta Mosoń
Elżbieta Permus

  • Rok szkolny 2006/2007
Klasa I   Klasa II  Klasa III

klasa 1c
Krzysztof Kopeć

klasa 2a
Anna Grzesik

klasa 2c
Agnieszka Dzięgiel

klasa 2d
Anna Juszkiewicz
Elżbieta Mosoń
Elżbieta Permus

klasa 3a
Magdalena Adamczyk
Marietta Dyrda
Małgorzata Feluś
Mateusz Garścia
Michał Konopek

klasa 3b
Alicja Bzowska
Magdalena Kopeć
Maciej Mech
Damian Miszta
Joanna Odrobińska
Anna Tątnowiecka
Natalia Zgud

klasa 3c
Konrad Germański
Marcelina Górecka

klasa 3d
Małgorzata Adamczyk
Wojciech Kucharczyk
Aleksandra Niedośpiał
Dominika Potocka
Martyna Woszczyna

klasa 3f
Sebastian Cichy

klasa 3h
Katarzyna Kik
Katrzyna Kwiecień
Sumita Rai
Michał Sikora

klasa 3i
Anna Bronowska
Joanna Kotarba
Izabela Sporysz

  • Rok szkolny 2005/2006
Klasa I   Klasa II  Klasa III

klasa 1a
Anna Grzesik
Joanna Skrzela
Piotr Szumkowicz

klasa 1b
Natalia Grzesik

klasa 1c
Agnieszka Dzięgiel

klasa  1d
Elżbieta Mosoń
Elżbieta Permus

klasa 2a
Marietta Dyrda
Mateusz Garścia

klasa 2b
Alicja Bzowska
Magdalena Kopeć
Maciej Mech
Joanna Odrobińska

klasa 2c  
Marcelina Górecka
Agnieszka Śliwerska

klasa  2d
Małgorzata Adamczyk
Dominika Potocka

klasa 2e
Michał Wójcik

klasa 2h
Katarzyna Kik
Katrzyna Kwiecień
Michał Sikora

klasa 2i
Joanna Kotarba

klasa 3a
Paulina Cekiera
Anna Sarna
Marcin Szewczyk
Piotr Ucherek

klasa  3b
Katarzyna Stefan

klasa 3c
Małgorzata Gula
Agnieszka Ożga
Marcin Wójciak

klasa  3d
Anna Duran
Agnieszka  Mrzygłód
Barbara Ogonowska
Karolina Pelaczyk
Bartłomiej Rudnik

klasa  3f
Barbara Grzesik
Natalia Kasina
Filip Lesiński
Angelika Szumlak
Anna Szumowicz
Jakub Wasielak

klasa  3g
Kamil Grzesik

klasa 3h
Karolina Cherian
Michał Jamroż
Mateusz Łodziński
Agnieszka Staszek
Krzysztof Szałkowski

klasa  3i
Agnieszka Bielańska
Ewelina Burzawa
Anna Jamka