XX Sztafetowy Bieg Niepodległości

10 listopada odbył się XX Sztafetowy Bieg Niepodległości organizowany przez Dyrekcję SP 149 oraz nauczycieli wychowania fizycznego dla uczczenia odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz w ramach Święta SP 149, którego patronem jest Józef Piłsudski. Pod opieką p. E. Włodarczyk, B. Wołka (nauczycieli  SP 149) oraz nauczyciela z SP 27 p. Sławka Świdera uczniowie biegli 6 zmian sztafetowych, od siedziby szkoły do Kopca Piłsudskiego. Złożone zostały kwiaty w Krypcie na Wawelu, pod Krzyżem Katyńskim, na Rynku, na Oleandrach i na Kopcu. Brało udział około 60 uczniów z SP 149 i 23 uczniów z SP 27. Dokumentację przygotowała p. A. Rydzyńska. Opiekę w autobusach oraz na zmianach sztafetowych pełniły p. Szydłowska (również współorganizator i odpowiedzialna za przebieg biegu) oraz p. J. Lubecka i p. J. Staniszewska. Oprawę graficzną przygotowała, jak co roku, p. M.Lewandowska. Bieg cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów i bardzo się im podobał.