Sukcesy uczniów

 

Konkursy kuratoryjne

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Małopolskiego Kuratora Oświaty są konkursami najwyższej rangi o zasięgu wojewódzkim. Małopolski Kurator Oświaty wydaje laureatom i finalistom zaświadczenia, które są ważne na terenie całego kraju.

Laureaci konkursu przedmiotowego uzyskują ocenę celującą z przedmiotu, mogą być zwolnieni z części egzaminu gimnazjalnego, co jest równoznaczne z uzyskaniem najwyższego wyniku z tej części egzaminu oraz będą przyjmowani do wybranej szkoły ponadgimnazjalnej, niezależnie od obowiązujących w niej kryteriów.

  

Rok szkolny 2016/2017

FINALISTAMI konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2016/2017 zostali:

Konkurs z języka polskiego / opiekun: p. Ewa Tota

Miłosz Rzyczniak kl. 2e 

LAUREATAMI konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2016/2017 zostali:

Konkurs z fizyki / opiekun: p. Anna Błaut

Jakub Cudak kl. 3a 

Rok szkolny 2015/2016

FINALISTAMI konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2015/2016 zostali:

Konkurs  z języka polskiego / opiekun: p. Ewa Tota

Mateusz Miernik z kl. 3a 

Konkurs z chemii / opiekun: p. Marta Lewandowska

Szymon Pawelec z kl. 3a 

Konkurs z fizyki / opiekun: p. Irena Michalak

Szymon Pawelec z kl. 3a           

Konkurs biologiczny / opiekun: p. Marta Dymek

Małgorzata Wójcik z kl. 3a

Mateusz Zakrzewski z kl. 3a

Konkurs z historii / opiekun: p. Bogusław Wróbel

Zofia Garnek z kl. 3b                 

Tomasz Czerski  z kl. 3a

Mateusz Miernik z kl. 3a

Rok szkolny 2014/2015

LAUREATAMI konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2014/2015 zostali:

Justyna Mastek z klasy 3a - laureatka konkursu z języka francuskiego / opiekun: p. Magdalena Zienkiewicz

Krzysztof Tomala z klasy 3a - laureat konkursu z fizyki / opiekun: p. Anna Błaut

Piotr Kmieć z klasy 3a - laureat konkursu z historii / opiekun: p. Bogusław Wróbel

Finalistami konkursów przedmiotowych zostali:

Konkurs z języka polskiego  / opiekun: p.  Ewa Tota

Magdalena Lisik z kl. 3b

Konkurs z matematyki / / opiekun: p.  Krystyna Gurgul

Magdalena Pyzik z kl. 3a

Krzysztof Tomala z kl. 3a

Konkurs z historii / opiekun: p. Bogusław Wróbel

Piotr Kmieć z kl. 3a

Konkurs  z fizyki  / opiekun: p. Anna Błaut

Justyna Mastek z kl. 3a

Krzysztof Tomala z kl. 3a

Konkurs języka  francuskiego / opiekun: p. Magdalena Zienkiewicz  

 Justyna Mastek z kl. 3a

Rok szkolny 2013/2014

Magdalena Pyzik z kl. 2a została LAUREATKĄ Małopolskiego Konkursu z Fizyki

Jakub Łodziński z kl. 3a został LAUREATEM Małopolskiego Konkursu z Historii

Piotr Kmieć z kl. 2a został LAUREATEM konkursu tematycznego  "Stulecie czynu legionowego - drogi do niepodległości 1863-1918. Bohaterowie, wydarzenia, miejsca"

Tytuł FINALISTY KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO zdobyli uczniowie:

 Małopolski Konkurs Historyczny

 Zofia Kierpiec z kl. 3a

 Jakub Łodziński z kl. 3a

Małopolski Konkurs Języka Francuskiego

Agata Fyda z kl. 2a

Diana Kuzara z kl. 3a

Justyna Mastek z kl. 2a

Małopolski Konkurs Biologiczny

Agata Chacia z kl. 3d

Małopolski Konkurs z Fizyki

Justyna Mastek z kl. 2a

Magdalena Pyzik z kl. 2a

Małopolski Konkurs Biblijny

Sylwia Osika z kl. 3d

Rok szkolny 2012/2013

Małopolski Konkurs  Matematyczny 

Magdalena Cudak z  kl. III a - finalistka

Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego 

Laura Rataj z kl. II - LAUREATKA

Małopolski Konkurs Języka Francuskiego

Dominika Dębowska z kl. IIIb - finalistka

Tatiana Donocik z kl. IIIa - finalistka

Klaudia Krzyżanowska z kl. IIIa - finalistka

Dawid Książek z kl. IIIc - finalista

Małopolski Konkurs  Chemiczny

Grzegorz Modzelewski z  kl. III a - finalista

Małopolski  Konkurs Biologiczny

Jerzy Seweryn z kl. III a - finalista

Małopolski  Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Grzegorz Bubak z kl. III b - finalista