Obwód szkoły

Każda ogólnodostępna publiczna szkoła podstawowa prowadzona przez Gminę Miejską Kraków, w której realizowany jest obowiązek szkolny, ma przypisany do siebie określony zasięg terytorialny, czyli właśnie tzw. obwód (albo rejon). Zawiera on nazwę miejscowości, nazwy ulic lub ich części należące do jej obwodu. Obwodu nie mają wyłącznie niesamorządowe szkoły publiczne, prowadzone przez miasto szkoły specjalne, integracyjne, dwujęzyczne, sportowe, mistrzostwa sportowego, artystyczne.

SPRAWDŹ CZY TWOJE DZIECKO JEST PRZYPISANE DO NASZEJ SZKOŁY

Szkoła Podstawowa nr 149

Granice obwodu: ul. Chmielna, ul. Daliowa, ul. Franciszka Bujaka, ul. Gen. Juliana Filipowicza, ul. Kordiana, ul. Łowienicka, ul. Marii i Bolesława Wysłouchów (nr nieparzyste), ul. Michała Żaka, ul. Okopowa, ul. Pagórkowa, ul. Por. Halszki (nr od 1 do 27), ul. Storczykowa, ul. Tuchowska (nr parzyste od 2 do 50), ul. Turniejowa (nr parzyste od 62), ul. Turniejowa (nr nieparzyste od 59), ul. Wincentego Witosa (nr nieparzyste).

Na podstawie UCHWAŁA NR LXVIII/1677/17 RADY MIASTA KRAKOWA

Klasy gimnazjalne dotychczasowego Gimnazjum nr 28 w Szkole Podstawowej nr 149

Granice obwodu klas gimnazjalnych: ul. Barycka, ul. Bełzy, ul. Berdyczowska, ul. Błogos. Franciszki Siedliskiej, ul. Bochenka, ul. Bojki, ul. Bujaka, ul. Cechowa, ul. Chanieckiej, ul. Czajna, ul. Daliowa, ul. do Luboni, ul. Droga Rokadowa, ul. Drużbackiej, ul. Gacki, ul. Gdowska, ul. Generała Filipowicza, ul. Geologów, ul. Gombrowicza, ul. Grawerska, ul. Gruszczyńskiego od 17 do końca (nieparzyste), ul. Gruszczyńskiego od 32 do końca (parzyste), ul. Gwarna, ul. Hallera od 13 do 25 (nieparzyste), ul. Hallera od 24 do 40 (parzyste), ul. Harcerzy Krakowskich, ul. Hoborskiego, ul. Jarockiego, ul. Jasiukowicza, ul. Kalinowa, ul. Kanarkowa, ul. Kenara, ul. Kijanki, ul. Kordiana, ul. Krystyna z Ostrowa, ul. Krzemieniecka od 1 do 35a, ul. Księdza Dźwigońskiego, ul. Kukiełek Golkowickich, ul. Kuryłowicza, ul. Lande, ul. Łamana, ul. Łężce, ul. Łowienicka, ul. Malinowskiego, ul. Miarowa, ul. Na Obrydki, ul. Na Pokusie, ul. Nad Fosą, ul. Nazaretańska, ul. Niebieska, ul. Orszańska, ul. Osterwy, ul. Pagórkowa, ul. Pajdaka, ul. Pawłowskiego, ul. Pochyła, ul. Podgórki od 1 do 10, ul. Podwórkowa, ul. Porucznika Halszki, ul. Powały z Taczewa, ul. Przewiewna, ul. Ratajskiego, ul. Rodziny Jędów, ul. Rytownicza, ul. Schönborna, ul. Sczanieckiej, ul. Soboniowicka, ul. Stepowa od 1 do 18, ul. Stojałowskiego, ul. Szarych Szeregów, ul. Szczawnicka, ul. Szczegów, ul. Sztaudyngera, ul. Tuchowska, ul. Turniejowa od 59 do końca (nieparzyste), ul. Turniejowa od 70 do końca (parzyste), ul. Ukośna, ul. Urwana, ul. Widnokrąg, ul. Witosa, ul. Wyrwa, ul. Wysłouchów, ul. Wyżynna, ul. Zdrojowa, ul. Zimna, ul. Zyndrama z Maszkowic, ul. Żaka.

Na podstawie UCHWAŁA NR LXVIII/1677/17 RADY MIASTA KRAKOWA