Kadra

   

Kadra nauczycieli 

Szkoły Podstawowej nr 149

w roku szkolnym 2017/2018

1

mgr Anna Błaut

matematyka

2

mgr Stanisław Comber

j. angielski

3

mgr Katarzyna Czaczuń

doradztwo zawodowe

4

mgr Marta Dymek

biologia, przyroda

5

mgr Anna Filek

edukacja wczesnoszkolna

6

mgr Adrianna Foremniak

j. angielski

7

mgr Ewelina Gniewek

j. niemiecki

8

s. mgr Magdalena Górniewicz 

religia

9

mgr Krystyna Gurgul

matematyka

10

mgr Agata Jakubowska

j. polski

11

mgr Angelika Jelonek

wychowawca świetlicy

12

mgr Krzysztof Kocurek

doradztwo zawodowe

13

mgr Maria Kuzak

dyrekotr szkoły

matematyka

14

mgr Aleksandra Krogulec

tyflopedagog

15

mgr Joanna Latko

psycholog

16

mgr Marta Lewandowska

chemia

17

mgr inż. Ewa Lorek

informatyka, technika, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne, zajęcia kreatywne

18

mgr Joanna Lubecka

j. angielski, j. niemiecki

19

mgr Irena Michalak

fizyka

20

mgr Katarzyna Moskal 

muzyka, zajęcia artystyczne

21

mgr Anna Myrek

wiedza o społeczeństwie, wychowawca świetlicy

22

mgr Beata Oziębła  (urlop)

zajęcia artystyczne

23

mgr Jolanta Piwowarczyk

wychowanie do życia w rodzinie

24

mgr Bożena Płaszewska

edukacja wczesnoszkolna

25

mgr Monika Płatek

plastyka

26

mgr Halina Płońska – Murzańska                      (urlop)

j. polski

27

mgr Dorota Rajzer

bibliotekarz

28

mgr Agnieszka Rydzyńska

wychowanie fizyczne

29

mgr Katarzyna Salamon

wychowawca świetlicy

30

mgr Katarzyna Sierżańska (urlop)

j. polski

31

mgr Aleksandra Sobieniowska

pedagog szkolny

32

mgr Iwona Szyniec

logopeda

33

mgr Elżbieta Spiżak – Włodarczyk

wychowanie fizyczne

34

mgr Justyna Staniszewska

j. angielski

35

mgr Halina Sternak

matematyka

36

mgr Anna Synoradzka

j. angielski

37

mgr Monika Szczęśniak 

informatyka

38

mgr Joanna Szydłowska

wychowanie fizyczne

39

mgr Ewa Tota

j. polski, zajęcia kreatywne

40

mgr Agnieszka Trojak

wychowawca świetlicy

41

lic. Magdalena Tylek

wychowawca świetlicy

42

mgr Joanna Waligóra

j. polski

43

mgr Małgorzata Widanka

j. angielski

44

mgr Katarzyna  Wiercioch – Jachna

j. polski

45

mgr Joanna Wilczek

historia

46

mgr Jadwiga Witkowska

religia

47

mgr Bartosz Wołek

wychowanie fizyczne

48

mgr Bogusław Wróbel

wicedyrektor szkoły

historia

49

mgr Adam Zieliński

geografia, przyroda, zajęcia kreatywne, wychowawca świetlicy

50

mgr Teresa Zielińska

geografia

51

mgr Małgorzata Ziemba

edukacja wczesnoszkolna

52

mgr Magdalena Zienkiewicz

j. francuski, edukacja przez szachy

53

mgr Wioleta Żółtak – Wyrwa

edukacja wczesnoszkolna

Wychowawcy klas

w roku szkolnym 2018/2019

W PRZYGOTOWANIU

Klasy I - II SP

kl. 1a

 

kl. 1b

 

kl. 1c

 

kl. 1d

 

kl. 1e

 

kl. 2a

mgr Anna Filek

kl. 2b

mgr Bożena Płaszewska

kl. 2c

mgr Wioleta Żółtak – Wyrwa

kl. 2d

mgr Małgorzata Ziemba

Klasy IV - VIII SP

kl. 4a

 

kl. 4b

 

kl. 5a

mgr Anna Synoradzka

kl. 5b

mgr Marta Dymek

kl. 5c

mgr Halina Sternak

kl. 5d

mgr Agata Jakubowska

kl. 8a

mgr Anna Błaut

kl. 8b

mgr Teresa Zielińska

Klasy  III 

Gimnazjum

kl. 3a

mgr Adam Zieliński

kl. 3b

mgr Katarzyna Wiercioch - Jachna

kl. 3c

mgr Joanna Wilczek

kl. 3d

mgr Agnieszka Rydzyńska

kl. 3e

mgr Ewelina Gniewek

Odwiedź pokój nauczycielski