Edukacja oknem na świat 12.04.2017r.

środa, 12 kwi 2017

Edukacja oknem na świat 12.04.2017r.

Jak już wspominałam w poprzedniej relacji, wybraliśmy się na zajęcia praktyczne w związku z projektem unijnym ‘Education is a Window  to the  World’. I tak,  12 kwietnia 2017 roku  uczniowie z klas 1a, 2a , 2b i 2e biorący udział w projekcie,  zostali zaproszeni na  warsztaty do szklarni Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Zajęcia prowadziła Pani dr Anna Ambroszczyk. W najbliższym czasie nasze Gimnazjum otrzyma od Uniwersytetu zestaw sadzonek roślin (kwiatów, warzyw i przypraw), które zostaną posadzone w ogródku szkolnym. Wszyscy doskonale się’ bawili’ podczas pracy, a nawet nie obeszło się bez degustacji niektórych roślin;);) kosztowaliśmy np. pietruszkę o smaku cytryny, parę rodzajów bazylii czy czombra. Jesteśmy ponownie zaproszeni, tym razem na wykład w języku angielskim w maju.

Adrianna Foremniak

Ewa Lorek